Esimene testsõit

Esimene testisõit tehtud. Sai pisut pori ja punase liiva sees müratud ka. Vedrustus toimib tõesti suurepäraselt ja kitsam tagarehv nii pori kui liivaga on hoopis teine tera. Uus esiklaas töötab samuti laitmatult. Lisaks muule võin kinnitada et rehvivahetuse heeblid töötavad samuti laitmatult, kompressor samuti.

Istume kämpingu köögis, mis on 12 m merekonteinerisse ehitatud, kuulame kuidas väljas tuul lõõtsutab ning vihm plekist katusel krõbistab. Õhtusöögiks on lambaribi ja kanatiivad. Õlu muide on siin väga heaSupermarketites on üllatavalt mitmekesine valik värsket liha. Võrdselt on letipinda pühendatud kanale, veiselihale, sealihale ja lambalihale. Hinnad ka mõistlikud.

Ilm on niru. Kuigi saabudes päike säras siis ilm on pidevalt olnud 13-15`C päeval ja täna lisandus ka vihm. Kõrgematel küngastel lubatakse täna ööseks isegi lund. Seetõttu oleme pisut kahevahel edasiste plaanide osas. Kohalikud soovitavad LAViga kiirelt hüvasti jätta ja põhja poole suruda. Lesotho ja Svaasimaa, mis asuvad kõrgemal, soovitatakse kindlasti vahele jätta, vajadusel hiljem lihtsalt tagasi tulla. Kipub nii minema et kuulame kohalikke ja võtame suuna otse Namiibiale. sealt edasi Botswana ja siis vaatame, kas keerame tagasi LAV-i kusagil Krügeri pargi kandis või mitte.
Eile korraldati meile kohalike KTM-i sõprade poolt väike tervituspidu korraliku grilllaua ja rohkete õlledega. Koju, st siia kämpasse, saabumine on veitsa udune aga muus osas igati meeldiv kogemus. Sai muuseas üksjagu GS-dega sõitjaid pilatud ja muidu lõbusalt aega veedetud. ilmateade lubab homseks kuiva, teine jälle vihma, saab näha.

Leave a Reply